Про компанію:

Ми — косметичне підприємство, що динамічно зростає, яке пропонує споживачеві широкий асортимент якісної продукції за доступною ціною, згідно з бюджетом середньостатистичної сім’ї. Ми розробляємо та виробляємо косметичні засоби під торговою маркою «SENITA», використовуючи якісну українську та зарубіжну сировину. Наша продукція постійно проходить жорсткий контроль якості в лабораторіях Держстандарту для підтвердження її безпеки. Виконання цих умов дозволяє нам бути впевненими у тому, що ми робимо.

Компанія «SENITA» заснована у 1999 році у м. Одесі на березі Чорного моря. Час створення збігається з початком активної приватної виробничої діяльності в Україні, що вплинуло на інтенсивне зростання та розвиток компанії.

Основним напрямком компанії є задоволення попиту покупця на косметичну продукцію вітчизняного виробництва, адаптовану до умов українського ринку та бюджету середньостатистичної сім’ї.

Цінова політика формується з урахуванням двох принципів: доступність широкому споживачеві і доцільність.

За 10 років існування асортимент збільшився в 5 разів і на сьогоднішній день включає більше 300 найменувань за 6 основними напрямками:

  • косметика для жінок;
  • косметика для чоловіків;
  • підліткова серія Young;
  • дитяча серія;
  • косметика для прийняття душу та ванн;
  • декоративна косметика.

З 2002 року компанія бере активну участь у міжнародних виставках Росії, Казахстану, Литви та, звичайно ж, України.

У 2004 р. компанія «SENITA» посіла І місце серед малих підприємств у номінації -промислові товари для населення обласного конкурсу «Одеська якість» у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції- «100 найкращих товарів України» та була нагороджена почесною грамотою, того ж року наше підприємство отримало диплом Лауреата Всеукраїнського конкурсу якості продукції-«100 найкращих товарів України – 2004» у номінації промислові товари для населення від Державного комітету України з питань технічного врегулювання та споживчої політики за «Крем косметичний».

У 2005 р. наша компанія стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції-«100 найкращих товарів України – 2005» у номінації промислові товари для населення та була нагороджена кубком.

У 2006 р. за виробництво високоякісної та конкурентоспроможної продукції компанія «SENITA» стала переможцем обласного конкурсу «Одеська якість 2006-2007» та була нагороджена кубком та дипломом. А також стала переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції-«100 найкращих товарів України – 2006-2007» у номінації промислові товари для населення та була удостоєна нагороди та диплому.

Широкий асортимент, стильний зовнішній вигляд, сучасні технології виробництва, якісна натуральна сировина від світових виробників – це дозволяє нам впевнено розширювати ринок збуту. Наша продукція знайшла свого споживача у багатьох містах країн СНД та є чудовим подарунком жінці: Росія, Литва, Молдова, Казахстан, Киргистан, Грузія, а також в Ізраїлі. Персонал компанії постійно працює над підвищенням якості продукції. Ми працюємо під гаслом: «Висока якість нашої продукції, задоволення попиту споживачів – основа нашого процвітання».

Головна мета компанії:

Взаємовигідне довгострокове співробітництво компанії з бізнес-партнерами, як щодо продукції ТМ «SENITA», так і з продукції контрактного виробництва.